25 kwietnia 2024

Sesja BELLA CIAO Sabiny i Denisa

  

Bycie fotografem ma wiele zalet lecz zdecydowanie jedną z większych jest nie tylko utrwalanie rzeczywistości ale i jej kreowanie!

 

Już jakiś czas temu pomysł na sesję w stylu DOMU Z PAPIERU chodził mi po głowie jednak nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca które nadawałoby się do tego aby je... "obrabować" hehe. Odrobina wytrwałości doprowadziła mnie pewnego dnia do kompleksu, który idealnie nadawał się na... Bank Hiszpanii ;)

 

Oczywiście sesja odbyła się w gościnnych progach Centrum Konferencyjnego Fabryczna 13 w Krakowie. To właśnie tam industrialna architektura miesza się z niesamowitą historią tego wyjątkowego miejsca!

 

Z Sabiną i Denisem miałem już okazję współpracować w zeszłym sezonie podczas ich ślubu. Energia, żywiołowość, poczucie humoru i ich miłość w stu procentach pasowały aby obsadzić ich w głównych rolach :)

 

" A kto nie lubi?!" - taką właśnie odpowiedź usłyszałem gdy zapytałem ich czy lubią Dom z papieru. Wtedy już wiedziałam, że plan jaki miałem na tą sesję, po prostu musi wypalić!

 

O tym, że serial będący tematem sesji łączy ludzi, przekonałem się przy okazji kontaktu z CKF_13. Okazało się, że i tam znajdzie się nie jeden fan Domu z papieru :D Przypadek? Nie sądzę! :D

 

Zobaczcie, że sesje zdjęciowe nie muszą być nudne! :) PERFORMANCE PHOTO SESSION to świetny pomysł na oryginalną sesję a przy okazji dobrą zabawę ;)

 

Bella Ciao! ✋ 

 

Picnook - online blogging tool