Kontakt

Zobacz Portfolio

Grzegorz Kaczor

fotograf

Cześć, jestem Grzesiek i uwielbiam fotografować! :)

Każde z moich zdjęć to oddzielna historia zachwytu, szczęścia i wzruszenia. Wasz ślub zasługuje na to, aby utrwalić te wszystkie historie w przepiękne kadry wypełnione ułamkami sekund, do których będziecie wracać latami.

Dzień, w którym powiecie sobie TAK trwa tylko 24 godziny i każda jego chwila jest dla mnie bezcenna! Dzięki temu, że niedawno sam ślubowałem swojej żonie „miłość, wierność i uczciwość małżeńską...”, wiem doskonale jak wiele macie na głowie niemal do ostatniego dnia, a wybór fotografa jest jednym z trudniejszych.

Zabajone to przede wszystkim radość z przebywania wśród szczęśliwych ludzi celebrujących MIŁOŚĆ!

To wzruszenie, gdy Ukochany widzi Cię po raz pierwszy w Twej wymarzonej sukni. To duma, gdy prowadzi Cię do ołtarza. To bicie serca wyrywającego się z piersi wraz z każdym kolejnym słowem przysięgi. To zachwyt gości podczas pierwszego tańca, który tak długo ćwiczyliście.

 

To wielkie historie w małych gestach!

To tylko PRAWDZIWE emocje!

Do każdego z tych momentów będziecie mogli wracać z sentymentem, bez względu na to, czy towarzyszyć Wam będą ulubiony kubek gorącego kakao w zimowy wieczór, czy mała, wesoła gromadka po raz kolejny prosząca o opowieść o kolejnej fotografii, którą zobaczą w albumie.

Zapnijcie pasy i trzymajcie się mocno za ręce, ponieważ chwile, które dla Was uchwycę, będą już zawsze towarzyszyć Wam na drodze wspólnego życia!