Wróć

Stało się! Ukochany już Ci się oświadczył a najpiękniejszy w Twoim życiu(a z pewnością najważniejszy) pierścionek, błyszczy się na Twoim palcu! :).

Zamykasz oczy i widzisz siebie całą w bieli, pewnie poczułaś właśnie te motylki w brzuchu na wspomnienie Twojego Ukochanego, który patrzy na Ciebie tak dobrze znanym wzrokiem, mówiącym, że "będzie dobrze" :).

Po chwili wypowiadasz słowa przysięgi i cały świat przestaje mieć znaczenie poza tą jedną chwilą i tą jedyną osobą która "nie opuści Cię aż do śmierci!".Czujesz tą ulgę?

Ten moment gdy przed kościołem rodzina wraz ze znajomymi, na "trzy-czte-ryyy!" rzuca w Was grosikami/ryżem/konfetti(niepotrzebne skreślić), a Ty zastanawiasz się jak to wszystko wyzbierać.Jeszcze tylko przeniesienie przez próg, pierwszy taniec (uff udało się utrzymać tą piosenkę w tajemnicy;) ) i krojenie tortu.

Z przyjemnością będę tam z Wami, aby uwiecznić te jedyne i niepowtarzalne chwile w Waszym życiu, abyście mogli je wspominać za każdym razem, gdy Ukochany rozpali ogień w kominku i zrobi Wam gorącąkawę w ulubionych kubkach :)

 

 

Sesje ślubne

18 września 2021
O tym, że będzie to wspaniały dzień, wiedziałem już podczas naszej sesji narzeczeńskiej kilka miesięcy wcześniej. Wtedy temperaturę rozgrzewało palące słońce a wczoraj, zaledwie 24h temu, to parkiet wręcz płonął!
12 września 2021
A wszystko zaczęło się pewnego dnia w pewnej podkrakowskiej dolinie. Od wczoraj można już dodać "I żyli długo i szczęśliwie", już jako mąż i żona. Jestem przekonany, że w chwilach
05 września 2021
Kilka dni temu pokazywałem Wam zdjęcia z ich sesji narzeczeńskiej nad Wisłą w Krakowie a dzisiaj już ta dwójka fantastycznie zakochanych w sobie jest już po ślubie! :) W tym
29 sierpnia 2021
Gdy fantastyczne emocje jeszcze nie opadły a niektórzy goście nadal śpią, zobaczcie jak wczoraj swój Wielki  Dzień przeżyli Kasia i Kuba! :D A wszystko zaczęło się od... tych zielonych kolosów!
30 lipca 2021
Na ślubie Kingi i Rafała było dosłownie WSZYSTKO! Miłość, miłość i jeszcze raz MIŁOŚĆ! A co poza tym? Wspaniali goście, niesamowite miejsca i wiele inspiracji które wręcz musiałem pokazać na
01 lipca 2021
Wygląda na to, że lato rozgościło się już u nas na dobre. Słońce coraz mocniej wpycha się przed obiektyw i żal byłoby tego nie wykorzystać!  Będąc na Waszych ślubach wiem,