Sesja świąteczna inna niż wszystkie! Zobaczcie jaki dziewczyny zrobiły sobie piękny prezent na Święta :) W końcu kto powiedział, że babskie wyjście mamy i córki nie może odbyć się. gdy mała piękność ma kilka a nie kilkanaście lat? ;)

To była nasza kolejna wizyta w krakowskim MILK STUDIO. Lubię tam wracać, ponieważ zawsze mam pewność, że świąteczna dekoracja będzie przepiękna! Wyjątkowe w tym miejscu jest to, że studio jest zaaranżowane świątecznymi rekwizytami (dobrane z wyjątkowym gustem!) a nie zwykłym, okazjonalnym tłem. 

Cati i Angelika idealnie przygotowały się do sesji! Kilka stylizacji, fryzury w punkt oraz szerokie uśmiechy przepełnione najmocniejszą na świecie MIŁOŚCIĄ! Ciepło które od nich biło, mogłoby stopić wiele płatków śniegu ;)

Dzięki tej sesji przekonacie się, że TAKIE sesje nie muszą być zarezerwowane dla wielkich marek (patrz reklama APART) ale dla każdej z Was! Kto wie, może i w Waszych głowach narodził się właśnie pomysł aby i swoją księżniczkę zabrać na podobną sesję! Przecież to Wy wiecie najlepiej "jak ten czas szybko leci..." ;)

 

Sesja świąteczna  Cati i Angeliki

21 grudnia 2021