W poprzednich wpisach wspólnie obaliliśmy 5 najczęstszych mitów oraz opisaliśmy 5 największych zalet sesji narzeczeńskiej. A co w takim razie najbardziej cenicie podczas sesji?

 

  • Swobodną atmosferę

Sesja narzeczeńska to idealny czas na żarty, wygłupy i chwile zapomnienia.

 

  • Pomysłowość i zaangażowanie fotografa

Wybór miejsca sesji czy stylizacji mogą być dla Was wyzwaniem. Fotograf kochający to co robi przyjdzie Wam zawsze z pomocą w takich chwilach. Czasami wydaje się, że miejsce w którym odbywa się sesja jest „taki sobie” lecz pamiętajcie, że najważniejsze jest to co widzi osoba po drugiej stronie aparatu ;). Często zdarza się też , że najlepsze kadry to te nie zaplanowane. Czujne oko fotografa potrafi wyłapać takie perełki, dzięki czemu niejednokrotnie sam słyszałem „Jak Ty to zrobiłeś?!” :)

  • Dobra organizacja sesji

Według mnie to najważniejsze (po samym fotografowaniu) za co odpowiedzialny jest fotograf. To w jego głowie powstaje pomysł na sesję. Miejsce, godziny rozpoczęcia i zakończenia, styl czy różne lokalizacje. Dzięki temu, że każdy z tych elementów będzie przemyślany, Wy będziecie mogli skupić się tylko na sobie i urokliwym otoczeniu w około.

 

  • Zaskakujące kadry

Lubię patrzeć na Wasze szeroko otwarte ze zdumienia oczy gdy pierwszy raz widzicie efekty naszego fotograficznego spotkania. Czasami pokazuję je Wam prosto w aparacie. Jeśli tylko miejsce i pogoda na to pozwalają, nie waham się wzbić drona w powietrze i popatrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy. Podczas sesji która na każdym kroku Was zaskakuje, czujecie się jak na przygodzie rodem z Indiany Johnsa ;) Podekscytowanie które Was wtedy ogarnia, udziela się tez Waszemu fotografowi i dzięki tej mieszance, sesja narzeczeńska staje się czymś więcej niż mile spędzony czas.

 

 

Jestem przekonany, że po przeczytaniu wszystkich wpisów w serii o sesji narzeczeńskiej, znaleźliście w nim wiele odpowiedzi i ewentualne znaki zapytania rozpłynęły się jak poranna mgła. Każde z Waszych wspólnych wspomnień zasługuje na to aby jak najdłużej do nich wracać. Czy sesja narzeczeńska jest na to najlepszym sposobem? A znacie lepszy aby cofnąć się w czasie? ;)

 

------------------------------------------

Zobaczcie też inne wpisy z tej serii:

  1. Obalamy 5 najczęstszych mitów!
  2. Zalety sesji narzeczeńskiej;

 

Sesja narzeczeńska - Cz.3 Co doceniacie podczas sesji

11 marca 2022