Gdy fantastyczne emocje jeszcze nie opadły a niektórzy goście nadal śpią, zobaczcie jak wczoraj swój Wielki  Dzień przeżyli Kasia i Kuba! :D

A wszystko zaczęło się od... tych zielonych kolosów! To chyba najwyższa brama jaką kiedykolwiek widziałem. Z pewnością była najgłośniejsza hehe. 

Nie pytajcie co znajomi Pary Młodej leją im do baku. Kuba wiedział i szybko uzupełnił braki aby brama, niczym Morze Czerwone, rozstąpiła się przed radosną kawalkadą weselników :)

 

 

Kaplica na wodzie w Ojcowie - to właśnie to miejsce wybrali Zakochani aby ślubować sobie "Miłość, wierność i uczciwość małżeńską...". Teraz zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie to miejsce... szum zielonego lasu, złociste promienie słońca i strumyk dający orzeźwienie w upalne dni... czy może być piękniej?!

 

 

Goście też nie zawiedli! Zadbali o to aby miłość Kasi i Kuby sięgnęła nieba! Radości i wesołości nie było końca a liczni turyści wzbogacili swoje smartfony o zdjęcia najszczęśliwszych ludzi jakich w ten dzień spotkali!

 

 

A gdy już wszyscy zjechali do sali weselnej, nastała chwila na którą wszyscy czekali! WSPANIAŁY pierwszy taniec podczas którego dało się odczuć siłę uczucia łączącego tę dwójkę. Weselnicy, zachwyceni  układem, zrezygnowali z nagrywania smartfonami (tak dzisiaj popularnego) na rzecz podziwiania tego widowiska na żywo :D

 

 

A na fotograficzny deser i potęga MIŁOŚCI która przyćmiła wszystkie zimne ognie razem wzięte! I to się nazywa...

POWER OF LOVE!!! :D

 

 

Miłego oglądania i wspominania minionej nocy! Już niebawem zobaczycie więcej WIELKICH HISTORII PISANYCH MAŁYMI GESTAMI od Zabajone Fotografia :)

 

Miłej niedzieli - Grzegorz

 

-----------------------------------

- Jeśli zaciekawił Cię ten wpis, koniecznie odwiedź mój kanał na Youtube TUTAJ

- Szukasz fotografa na swój ślub i podobają Ci się moje fotografie? Moją ofertę znajdziesz TUTAJ

- Zobacz TUTAJ piękną historię Kingi i Rafała!

24h po ślubie... Kasi i Kuby!

29 sierpnia 2021