Kilka dni temu pokazywałem Wam zdjęcia z ich sesji narzeczeńskiej nad Wisłą w Krakowie a dzisiaj już ta dwójka fantastycznie zakochanych w sobie jest już po ślubie! :)

 

W tym dniu wszystko było tak jak można sobie tylko wymarzyć. I ta pogoda która powitała mnie na Podkarpaciu pięknym uśmiecham słońca! 

 

Gdy zobaczyłem wojsko pod blokiem gdzie przygotowywała się Pani Młoda, pierwsza myśl jaka zaświtała w mojej głowie brzmiała "Czyżby wprowadzono tutaj strefę wyjątkową?". Okazało się że TAK! Była to SNW czyli... Strefa Niesamowicie Wyjątkowa! Wyłącznie dla Niesamowicie Wyjątkowych Ludzi! A było ich prawie 200 :D Oczywiście wszyscy wybrali się w tym dniu podziwiać jak zwycięża miłość na ślubie Eweliny i Huberta!

 

 

Mówi się, że moment składania przysięgi i zakładania obrączek jest najbardziej wzniosłym podczas ceremonii ślubnej. Nie w przypadku gdy Pani Młoda jest pozytywnie zakręconym, wiecznie uśmiechniętym człowiekiem! :DW tej sytuacji nawet Pan Kościelny nie wytrzymał (nie mówiąc już o księdzu hehe).

Jaki był powód tej spontanicznej reakcji? Jednym słowem - SZCZĘŚCIE! :D

 

 

Wyczekany, wyćwiczony, wytańczony - Pierwszy taniec. Gdy go fotografowałem, do głowy wskoczył mi jeden z aktualnie dość często puszczanych w radiu utworów Baranovskiego  "Tęskno mi do gwiazd". Jak się potem okazało, na ślubie tej dwójki, nawet gdy tylko o czymś się pomyślało to za chwilę... spełniało się z całą mocą!

 

 

Kapitanami tego wahadłowca byli oczywiście ONI! Zanim jednak odpaliliśmy silniki, zadbałem o to aby pobyli chwilę sami. Aby złapali trochę oddechu przed wspólną podróżą. Nie tylko w tym dniu ale i przed tą przed, już wspólnym, życiem. Te kadry zawsze są niepowtarzalne a za wszystko inne... zapłacicie kartą Mastercard hehe

 

 

3, 2, 1... ODLOT! Pierwszy na orbicie znalazł się Hubert, za sprawą swoich kumpli, a każdy z nich wiedział, że... HUBERT SIĘ OŻENIŁ! :D

 

 

Jeśli myślicie że z tymi gwiazdami to tylko ściema, to popatrzcie na to! W chwili gdy przekroczyliśmy naddźwiękową dobrej zabawy, najjaśniejsze gwiazdy zabłysnęły pełnym blaskiem wśród żartów i śmiechu :) 

A czy wiecie co zanuciłem gdy kończyłem pisać ten tekst?

 

So shine bright, tonight, you and I

We’re beautiful like diamonds in the sky

Eye to eye, so alive

We’re beautiful like diamonds in the sky!

 

Więc błyszcz jasno, tej nocy, ty i ja

jesteśmy piękni jak diamenty na niebie.

Oko w oko, tak żywi.

Jesteśmy piękni jak diamenty na niebie.

 

(Tekst: Rihanna - Diamonds)

 

 

Słodkiego, miłego życia Kochani!

Grzegorz - Zabajone

-----------------------------

- Zobacz poprzednie "24h po ślubie... Kasi i Kuby" TUTAJ

- Szukasz inspiracji na zaręczyny? Zobacz TUTAJ jak zrobiliśmy to razem z Olą i Maćkiem

24h po ślubie... Eweliny i Huberta

05 września 2021